Teksti suurus:
A A A

Virtuaalmatkamine 01.04 - 30.09.2018

Kestvus: 08.03.2018 - 30.09.2018
Virtuaalmatkamine toimub ajavahemikul 01.04 - 30.09.2018 üle Eesti.

Osaleda võivad kõik kodutütred ja noorkotkad, samuti on eraldi arvestus noortejuhtidele ja noorteinstruktoritele.

Matkamiseks võib kasutada matka- ja terviseradasid või muid võimalikke matkamise kohti. Samuti sobivad selle väljakutse raames kõik Kaitseliidu malevate või noorteorganisatsioonide korraldatud matkad, retked või muud võistlused, kus osalejad peavad läbima vahemaid kasutades füüsilist jõudu.

Tulemuste arvestamisel jagatakse matkad kahte kategooriasse: jalgsimatkad ja muuliigilised matkad. Jalgsimatka tingimuseks on, et läbitud vahemaad peavad olema läbitud jalgsi, muuliigiliste matkade alla liigituvad näiteks rattamatkad, kanuumatkad, paadimatkad jt, kus edasiliikumiseks kasutatakse füüsilist jõudu.

Matka registreerimiseks tuleb matkamine registreerida Google Docs lingil (peab omama Google kontot). Matka läbimise kinnituseks tuleb Google Docs lingile üles laadida ka ekraanitõmmis läbitud marsruudiga. Google konto mitteomamisel palun kirjutage nooredkotkadgmail.com e-postile, mis annab teile matkade registreerimiseks edasised juhised.

GPS jälje saamiseks on võimalik kasutada vabavaralisi mobiilirakendusi nagu Endomondo, Runtastic või Strava. Samuti on võimalik kasutada käsi GPSi, millest saab hiljem jälje arvutisse laadida.

Tutvu juhendiga SIIN