Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu ülem tunnustas sportlikke noori ja noortejuhte

19.01.2015

Laupäeval, 17. jaanuaril 2015 toimus Tallinnas, Kalev SPA ujulas kodutütarde ja noorkotkaste spordi avaüritus ning parimate noorte ja noortejuhtide tunnustamine 2014. aasta sportlike tulemuste eest.

 

Kohal olid Võru noorkotkad, Viljandi kodutütred, Kodutütarde peavanem Angelika Naris, Noorte Kotkaste peavanem Silver Tamm, ESS Kalev juhatuse liige ja Kaitseliidu ülema esindajatena KLÜ abi Margus Purlau ning noorsootöö arendusjuht Anu Allekand.

Silmapaistvamad tulemused saavutati Kodutütarde olümpial esikoha saavutanud Viljandi kodutütarde võistkonna poolt ja noorkotkastest sai sportlikuks eeskujuks pidada aktiivseid ja turnipeol osalenud Võrumaa noorkotkaid.
Kaitseliidu ülema tunnustuskirjad ja kingitused anti üle Kodutütarde peavanema, Noorte kotkaste peavanema ja KLÜ abi poolt üle järgmistele Kodutütarde Sakala ringkonna  noortele ja noortejuhtidele:
Kodutütred
1.            Meeri Teras
2.            Sandra Vesseluha
3.            Agnes Abermann
4.            Anette Suigusaar
5.            Karolina Pugal
6.            Annabrita Kalda
Juhid:
7.            Tiina Ott
8.            Anna Sepik

Samuti leidsid meie noored ja noorte juhid äramärkimist ja tunnustuse Eesti Spordiselts Kalev juhatuse liikme Aleksander Tammerti poolt, sest ESS Kaleviga on toimunud Kaitseliiduga sisukas koostöö spordi- ja liikumise valdkonnas.

Täname meie noori ja noorte juhte sportlikuks  eeskujuks olemise eest!