Teksti suurus:
A A A

Maleva laste jõuluetendus

Kestvus: 04.12.2022
Kaitseliidu Sakala  maleva liikmete laste jõuluetendus toimub 04.12.2022 algusega kell 12:00 Sakala keskuses ( Tallinna 5, Viljandi).   

Osalema on oodatud  Kaitseliidu, Naiskodukaitsjate,  Kodutütarde ja Noorte Kotkaste  tegevev- ja toetajaliikmete lapsed vanuses 3-12 koos vanematega. Vanematel peab olema tasutud liikmemaks ja täidetud kohustuslikud osalustunnid (48 tundi -v.a toetajaliikmed).
Noorkotkad ja kodutütred vanuses 7-12 (täidetud peavad olema kohustuslikud osalustunnid 48 tundi).
Registeerimine hiljemalt 25.11.2022 või kuni kohtade täitumiseni (100 kohta).Lühidalt lavastusest: tegemist on lavastusega, kus Jaanus ja Johanna on väga erinevad lapsed, aga siiski parimad sõbrad. Johanna on kinni jäänud nutitelefoni, aga Jaanusel on kodus vahva Mamma, kes on poisile õpetanud palju vana aja mänge ja vanarahva kombeid. Lavastuses õpetavad lapsed teineteisele mõlema maailma plusspooli ja lõpus mängivad koos osalejatega  vanarahva mänge. Lavastus rändab läbi iga aastaaja, puudutades iga aastaaja põhilisemaid vanarahva tähtpäevi, aga kuna on jõulud, siis keskendub kõige rohkem jõulu traditsioonidele ja talvistele tähtpäevadele. Etenduse pikkus on orienteeruvalt 1h .
Üritusele registreerimine SIIN