Teksti suurus:
A A A

Meeldejääv laagrielamus

13.04.2015

3. - 4. aprillil toimus Kolga - Jaanis  Sakala ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste laager, kus osalesime ka meie - Viljandi Kesklinna Kooli 2.-4. klasside Kodutütred ja Noored Kotkad.
 

Paljudele meist oli see laagrikogemus elu esimene. Laager oli väga õpetlik. Töötubades õppisime kokku pakkima matkakotti ning kasutama kompassi, ehitasime linnumaju, koostasime seinalehte ning tegime liivamaali.
Et tulekul olid lihavõttepühad ehk ülestõusmispühad, siis oli ka kevadetuba, kus sai meisterdada paberist kevadlilli ja kaunistada lihavõttemune. Kõiki neid tegevusi õpetasid meile toredad laagriõpetajad ning juhendajad.

Külastasime ka ööbimispaigast kahe kilomeetri kaugusel asuvat Veski talu muuseumi. Retk sinna oli meile matka eest. Nii mõnegi meist väsitas see küll ära, kuid kuid oli vaatamata sellele ikkagi lahe.
Vahva oli ka hommikuvõimlemine ning õhtune disko.

Teisel päeval toimus fotojaht, kus tuli kaardi järgi märgitud punktid üles leida ning igas leitud  punktis teha foto, kus kogu grupp pidi etteantud tegevusega pildile end jäädvustama.

Täname oma juhendajat Tiina Türki, et meil oli võimalik laagris osaleda. Jäime laagriga väga rahule ning ootame huviga uusi laagrielamusi.
 
Viljandi Kesklinna Kooli Kodutütred ja Noored Kotkad