Teksti suurus:
A A A

Paistu rühma etiketi õppepäev 12.10.2019

Kestvus: 01.10.2019 - 12.10.2019
Paistu rühma etiketi õppepäev toimub 12.10.2019 algusega kell 14.00 Pärnus Ammende Villas.
Üritusele registreerimise tähtaeg 05.10.2019   anne.sepik(at)mail.ee

Koolitus on planeeritud nelja tunnine ning seda viib läbi pikaajalise kogemusega etiketikoolitaja Etiketisalong OÜ, Erika Kolbakov.


Koolitaja alustab  etiketijuhistega juba Hallis ning räägib  restorani sisenemisest ning käitumistavadest garderoobis, kuidas külalisi vastu võtta ja kuidas ise külalisena käituda.
Seejärel on planeeritud koolitus söögisaalis. Meid on ootamas täiskattega restoranilauad. Omandame lauakombed - mida silmas pidada enne lauda istumist, kuhu käekott, kuhu salvrätt ja mida sellega peale hakata, söögiriistade käsitlemine, suhtlemine lauakaaslaste ja teenindajatega. Koolitaja tutvustab  olemasolevaid lauakatteid  ning räägib  klassikalistest lauakatmise viisidest.

Vaatame, kuidas süüa elegantselt suppi ja erinevaid roogi, kas ja kuidas lauast ära käia, mis vahe on Mandri-Euroopa, Inglise ja Ameerika lauakommetel, milline on korrektne leiva-saia söömine toidu kõrvale, mida teha kui lauas juhtub õnnetus,  restoranist lahkumine, külaliste ärasaatmine jpm. Praktiseerime Mandri-Euroopa lauaetiketti.