Teksti suurus:
A A A

Paistu rühma talvine 2-päevane laager

Kestvus: 13.02.2021 - 14.02.2021
Talvine 2-päevane laager toimub  ajavahemikul 13.-14. veebruar 2021  Jõe Puhketalus  Indiaanikülas ( Reinumurru küla Põhja- Pärnumaa vald )
Talvelaagri  käigus jagatakse algteadmisi looduses toimetulemiseks ehk hakkama saamiseks.  
Matkamine  Indiaaniküla pealiku Vana Rahuga ümberkaudsetel radadel.

Laagris õpime toiduvalmistamist lõkkel, kõikvõimalike looduslike abivahendite kasutamist ja üleüldisi matkatarkusi (keskkonna säästlikkus ja loodushoid, matka ettevalmistamine ja teostamine, tule tegemise koolitus, kestvuslõkke põhimõte (tuli ja soojus), toitumine, toidu valmistamine lõkkel, lõkkematerjali valimine ja lõkke süütamine, vee varumine ja tarbimine jne ).  Ühtlasi arendame meeskonnatöö oskust ning vastupidavust.

Üksteise paremaks tundma õppimiseks viime läbi erinevaid meeskonna- ja seltskonnamänge. Kavas on korraldada meeskonnatöö olümpia. Seda mängu mängitakse vastavalt osalejate arvule 4- kuni 10-liikmelistes tiimides. Kokku tuleb tiimidel läbi teha 4–7 mängulist ülesannet, kus võidu toovad usaldus, üksteise mõistmine, suhtlemisoskus ja arusaam ühisest eesmärgist. Tiim, kes kõige kiiremini ülesanded ära teeb, ongi meeskonnatöö tšempion!
 
Laagri korraldamisel on kavas kasutada OÜ Elamuspank abi.

Üritust  rahastatakse noorte isamaalise hariduse programmi finantstoetuse  raames.

Täiendav informatsioon KT Paistu rühmavanem Anne Sepik 5248170.